Czy warto grać...?

Warto grac na jakiejś sieci serwerów? A może to kupa? Tu się dowiesz!


#1 2011-12-03 12:59:40

 PrzelanY

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-30
Posty: 25
Punktów :   

24hCS

No więc. Sieć serwerów ta, jest ciut amatorska, ale to nawet dobrze się na takich gra. Mają obecnie: 4FUN, DR i Cod. O DR i Cod długo się rozpisywać nie będę. Cod jak Cod, każdy jest taki sam. DR jest fajny, ale DR'y nigdy nie trafiały mi w gust. Polecam go jednak fanom tego moda. a 4FUN+BF2? Jest fajnie wykonany. HE to pingwin, na mapach pada śnieg, wgrana jest świąteczna muzyka. Paka to prezent i jest komenda /knife. Ale.. Brakuje tu kilku rzeczy. Mi szczególnie brakuje /ruletka. Na prostych 4FUN ruletka tylko psuję grę, ale na takim na którym i tak jest już nawalone tyle pluginów, mogli się o nią postarać. Testowałem też adminów. Sa wolni, ponieważ musiałem nabluzgać 4 graczy żeby łaskawie dali mi bana. Nie wspominając o tym, że zrobili to, kiedy admina nazwałem botem. Dobra, sieć jest fajna, nawet dobrze dopracowana. Oceniam ją na 7,5/10. Thx za uwagę, pisał .::[P]rzelan[Y]::.


Uśmiechaj się często

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twierdzazakonow.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.metro-station.pun.pl www.pes-server.pun.pl